Hakkımızda

Ege Villa

Ege Villa, Başlangıç olarak sizlere en iyi kiralık villa ilanlarını sunarak tatilinizi muhafazakar ve güvenli bir şekilde yapmanızı sağlar. Bu amaçla TÜRSAB üyesi villa kiralama hizmeti veren firmalardaki ilanları sitemizde paylaşılmasına olanak sağlıyoruz. Amacımız en iyi fiyat politikasını sizlere ulaştırmak. Bu sayede sizin için en ideal olan Villa’yı en uygun fiyata kiraladığınıza emin olursunuz.

Kiralık Villa

Ege Villa, Direkt Villa Kiralama hizmeti veren bir şirket değildir. Ne yazıkki kiralık villa sektöründe bazen kiraladığınız villa beklediğiniz gibi çıkmayabiliyor ya da benzer sorunlar yaşayabiliyorsunuz. Buda bütün bir yıl yaptığınız tatil planının kötü geçmesine neden oluyor.

İşte Ege villa tamda burada araya giriyor, Sadece yaz sezonunda değil bütün yıl boyunca villa kiralama hizmeti veren firmaları denetliyor ve gerçekçi kiralık villa ilanlarını sizlere şeffaf bir şekilde sunmayı hedefliyor. Sizler adına sezon öncesi fiyat pazarlığı yapıyor, rakip/benzer kiralık villa ilanlarını inceliyor ve hem bütçeniz hemde sizin için en ideal villayı bulmanızı yardımcı oluyor.

Villa Kiralama hizmeti veren firmalar ise ege villa’nın kurallarına uymak zorunda çünkü her gün binlerce kişi tarafından ziyaret edilen egevilla.com’dan alınacak kötü bir referans onlara ticari açıdan zarar vereceğini biliyor.

Kiralık Villa İlanları

Ege Villa sitesinde paylaşılan tüm ilanlar doğrulanmış ve onaylanmış villa sahiplerinin ve ya acentaların ilanlarıdır. Ege Villa ekibi sürekli olarak sistemdeki kiralık villa ve kiralık ev seçeneklerini denetleyerek sizlere doğru bilgi vermeyi amaçlar. Tatilde kötü süprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız doğru yerdensiniz.

Kiralık Villa Bölgeleri

Ege Villa sitesi adından anlaşılacağı gibi sadece Ege Bölgesindeki kiralık villa ve kiralık ev ilanlarını listelemektedir. Bunlar başlıca : Fethiye, Bodrum, Marmaris, Akyaka, Dalyan, Kaş ve Kalkan’dır.

Ege Villa Bağlantıları

İletişim bilgilerimiz için : bu bağlantıyı ziyaret edin.
Yardım ve diğer sorularınız için : bu bağlantıyı ziyaret edin.
Kiralık Villa ilanı vermek için : bu bağlantıyı ziyaret edin.
Bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın @egevilla.tr

egevilla.com tamamen ücretsiz bir ilan sitesidir.

ege villa