Villa Ekle

Merhaba Vila Sahibi,

Yaz aylarında boşta kalan eşyalı villalarınızı kiraya vererek ek gelir elde edebilirsiniz.  Her ay binlerce ziyaretçi tarafından ziyaret edilen ve geniş ekibimiz sayesinde sizin villa’nızı en iyi şartlarda kiralaya vermek için buradayız.

Ege Villa, bir villa kiralama şirketi değildir. Bu yüzden kendi villanızı egevilla.com ilanların arasına ekleyerek potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz. Böylece aracılara komisyon ödemeden direkt kendi villanızı her ay binlerce potansiyel müşteriye sunabilir ve villanızı kiraya verebilirsiniz.

Talebiniz doğrultusunda ekip arkadaşlarımız villanızı yerinde inceleyip profesyonel fotoğraf, drone ile havadan çekim ve villa özelliklerini belirten bir ilan hazırlayıp egevilla.com’da potansiyel müşterilere sunar.

Detaylı bilgi için bize whatsapp’den mesaj yollayabilirsiniz.

Merhaba Firma Sahibi,

Her ay binlerce liralık reklam bütçesi ödemekten sıkılmadınız mı ? Egevilla.com sayesinde uygun fiyatlar ile portföyünüzde bulunan kiralık villa ilanlarını sitemize ekleyebilir ve potansiyel müşterilere daha uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Talebiniz doğrultusunda ekip arkadaşlarımız portföyünüzde bulunan kiralık villa ilanlarının profesyonelce hazırlanmış görsel ve açıklamalar ile egevilla.com’da potansiyel müşterilere sunar.

Egevilla.com sitesini ve konumlarını her ay on binlerce potansiyel müşteri ziyaret eder.

Ücret ve Komisyon Şartları

Egevilla.com’un tek amacı müşterilerin en güvenli ve uygun fiyatla villa kiralama hizmeti almasını sağlamak. Bu kapsamda Villa Sahibi veya Firma Sahibi tarafından yayınlanan tüm kiralık villa ve kiralık ev ilanları tamamen ücretsizdir.

Uyarı

Sisteme eklenen kiralık villa ve kiralık ev ilanları çalışanlarımız tarafından kontrol edildikten ve doğruluğu sağlandıktan sonra onaylanır. İlan yayınlama hakkında sıkça sorulan soruların cevabı aşağıdadır.

Soru : Ege Villa’ya üye olmak ya da ilan vermek ücretli mi?
Cevap : Hayır, Sisteme üye olmak ve ilan vermek tamamen ücretsiz.

Soru : Ege Villa’ya kimler ilan verebilir?
Cevap : Ege Villa her zaman misafirlerin güvenle konaklamasını hedeflemektedir. Bu kapsamda sadece TÜRSAB Belgesi olan Acentaların ilanlarını onaylıyoruz. Mülk sahipleri ise sadece kendilerine ait 1 adet villayı sisteme ekleyebilir.

Soru : Ege Villa’ya nasıl ilan verebilirim?
Cevap : İlan verebilmeniz için destek@egevilla.com adresine mail atıp bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. İlan verilecek yerin doğruluğu teyit edildikten sonra ilanınız ücretsiz olarak yayınlanacaktır.

Soru : İlanım yayınlandı, şimdi ne yapmam gerekiyor?
Cevap : Artık yapmanız gereken tek şey gelen taleplere cevap vermek. Unutmayın ege villa sizin adınıza ödeme tahsil edip rezervasyon yapmamaktadır.

Soru : İlanımda değişiklik yapabilir miyim?
Cevap : Elbette, Bunun için size atanan temsilciyle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Soru : Ödememi nasıl ve ne zaman alacağım?
Cevap : Ege Villa sitesi üzerinden online veya banka havalesi ile tahsilat yapılmamaktadır. Ödemelerinizi misafiriniz konaklamak için geldiğinde tahsil edebilirsiniz.

Soru : İptal şartları nelerdir?
Cevap : Önceliğimiz her zaman misafir memnuniyeti olmalıdır. Eğer rezervasyonu iptal etmek isterseniz doğrudan misafir ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Eğer rezervasyonu siz iptal ediyorsanız ödenen komisyonun tamamını iade etmeniz gerekmektedir. Misafirlerin rezervasyonu iptal etmesi durumunda konaklama süresine göre ücret iade politikası uygulamaktadır.

Soru : Günlere göre farklı fiyat politikası izleyebilir miyim?
Cevap : Sistem üzerinde dönemsel günlük ortalama fiyatlar yazılmaktadır. Bir rezervasyon talebi geldiğinde bu ortalama fiyatlara göre fiyat vermeniz gerekmektedir.

Soru : Misafir evimezarar verdi ne yapmalıyım?
Cevap : Evinizde kalan misafirlerden zararlar için önceden depozito talep edebilirsiniz. Ayrıca misafir ile yapacağınız Kiralama Sözleşmesi ile yasal haklarınızı kullanabilirsiniz.

Soru : Açıklama bölümüne neleri yazabilirim?
Cevap : Açıklama bölümüne ticari marka ve yanıltı içerik hariç her şeyi ekleyebilirsiniz.

Soru : İlanım neden kaldırıldı ?
Cevap : Aynı ilanın daha önce onaylı başka bir profil tarafından girilmesi ya da misafirin şikayeti üzerine ilanınız silinmiş olabilir. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Soru : Benden ne tür evraklar isteyeceksiniz (Acenta) ?
Acentalardan istediğimiz evraklar başlıca şunlardır : Vergi Levhası, İmza Sirküsü, Kiralanan Mülkün Kira Kontratı, TÜRSAB Belgesi ve Kiralama Sözleşmesi.

Soru : Benden ne tür evraklar isteyeceksiniz (Bireysel) ?
Bireysel ilan verenlerden istediğimiz evraklar başlıca şunlardır : Kiralanan Mülkün Tapusu, Kiralama Sözleşmesi ve Kimlik Fotokopisi.

Soru : En fazla kaç ilan ekleyebilirim ?
Kalite standartlarına uyduğu sürece acentalar tüm yetkili portföylerini sisteme ekleyebilirler. Bireysel kullanıcılar ise sadece kendilerine ait mülkleri ekleyebilirler.

Daha fazla sorunuzmu var hemen bize destek@egevilla.com adresinden ulaşın.

ege villa