kiralik-villa

Fethiye ‘de Villa Kiralama

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biri olarak bilinen Fethiye, doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası oluyor. İlçede; Ölüdeniz, Türkiye’nin uzun mesafeli yürüyüş yolu Likya, Rodos Şövalyelerinin yaşamış olduğu Şövalye Adasına ve birden fazla koy, plaj ve adaya sahip.

Muğla şehrine bağlı olan Fethiye, turizm açısından ülkenin en aktif ve dinamik noktalrından biri. Burada birbirinden farklı ve çeşitli hizmetler sunan oteller bulunuyor. Ancak kiralık villa seçenekleri ile daha konforlu ve size daha uygun bir tatil imkanı elde edebiliyorsunuz.

Fethiye’de Kiralık Villa Seçenekleri

Muğla’ya bağlı Fethiye ilçesinde çokça tatil beldesi bulunuyor. Hisarönü, Ölüdeniz, Yakaköy ve Kayaköy bunlardan birkaçıdır. Ölüdeniz, diğer yerlere oranla daha fazla ön plana çıkıyor. Plajı ile dikkat çeken Ölüdeniz haricinde, tarihi ve rum köyü ile Kayaköy dikkat çekiyor. Burası, Gemiler Plajı ile çeşitli yat turları ve keyifli bir plaj fırsatı sunuyor. Hisarönü ve Ovacık, konumları sayesinde daha temiz ve serin bir hava sunarak, daha sakin ve dingin bir tatil fırsatı yakalamanızı sağlıyor. Hisarönü tüm bu seçenekler arasında daha kozmopolit bir yapıya sahip olduğu için eğlence merkezi olarak da en çok tercih edilen noktalardan biri oluyor.

Fethiye kiralık villa seçenekleri bu beldelerde oldukça uygun fiyat aralıklarında yer alıyor. Hemen her bütçeye uygun seçenekler dahilinde size en uygun olanı kiralayabiliyorsunuz. Üzümlü ve Yakaköy civarı, doğanın içinde ve merkezden uzakta sakin bir tatil geçirmek istiyorsanız, buralara göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra Kelebekler Vadisi’ne yakın konumlarda da kiralık villalar bakabilirsiniz. Bu sayede gezip göreceğiniz yerlere de yakın bir lokasyonda kalmış olursunuz.

Deniz sporları ve dalgıçlık gibi aktivitelere zaman ayırabilmek açısından sahile ve plaja yakın yerlerdeki Fethiye kiralık villa seçeneklerine göz atabilirsiniz. Kiralık villalar, ziyaretçilere yönelik özenle hazırlanıyor ve profesyonel hizmet seçenekleri de yer alıyor. Balayı villaları dahi bulunan çeşitlilik arasında, çoğu villa Kayaköy ve çevresinde yer alıyor. Pek çok villanın havuzu bulunuyor ve bu havuzlar çevreden görülmüyor. Yani oldukça konforlu ve rahat bir tatil imkanı sizlerle oluyor.

Fethiye Kiralık Villalar

Lokasyon açısından sunduğumuz önerilere istinaden, birkaç villayı da listeleme halinde sunabiliriz. Bunlardan birincisi Daire Nabi oluyor. Fethiye’nin Çalış beldesinde yer alan villalar, nezih bir ortama sahip ve denize oldukça yakın bir noktada konumlanıyor. Ortak havuz, zemin kat daire ve site halinde olmasıyla dinamik ve keyifli bir tatil fırsatı yakalamanızı sağlıyor.

Kayaköy’deki Villa Fer ise gerek yerli gerek yabancı turistler tarafından oldukça tercih edilen bir yer oluyor. Buranın havuzu tam korumalı etraftan görülmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Sessiz sakin konumu ve restorana yakınlığının yanı sıra havuzunun jakuzi özelliğiyle lüks bir tatil yapmanıza olanak sağlıyor.

Güzel bir site içerisindeki konumu ile dikkat çeken Daire Dante, Çalış beldesinde yer alıyor. Deniz kenarında bulunması ve birçok ortak yüzme havuzunun bulunması ile rahat bir tatil yapmanızı sağlıyor. Hamam, sauna ve fitness salonları ile 5 yıldızlı fethiye otellerini aratmayan villalar, tercih edebileceğiniz seçenekler arasında bulunuyor.

Yine Kayaköy’de yer Villa Mevsim ve Villa Uğur da korumalı havuzları, restorana yakınlıkları, araçsız konaklama imkanları ve manzaraları ile seçenekler arasında bulunuyor. Ayrıca Villa Uğur, hayvan dostu bir politika izleyerek, evcil hayvanlarınızın da sizinle beraber tatil yapmasına olanak tanıyor.

Bunlar gibi pek çok seçeneğin yer aldığı Fethiye’de, uygun bütçeli bir villa kiralayarak rahat ve dilediğiniz gibi bir tatile ulaşabiliyorsunuz.

Bu makale 16 Mart 2020 tarihinde oluşturuldu.
Bu makaledeki yazım hataları ve güncellemeler için Düzenleme önerebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir