Yardım

Merhaba Ziyaretçi,

Burayı okuyor olmanız bizi çok mutlu ediyor, Çünkü insanları villa kiralamadan önce bilmesi gereken bazı şeyler olduğuna inanıyoruz. Aksi taktirde bütün yıl boyunca planladığınız tatil planı sizler için bir kabusa dönüşebiliyor.

Villa Kiralamanın, Otel tatiline göre avantaj ve dezavantajları olabiliyor. Sizlere elimizden geldiğince bunları anlatmaya çalışacağız. Ayrıca ek sorularınız olması durumunda lütfen yorum bölümünü kullanmaktan çekinmeyin.

Soru : Villa Kiralamak için firmalara nasıl güveneceğim ?

Cevap : Burada en önemli etken tabiki firmanın kaç senedir bu işi yaptığı ve şikayet konusunun olup olmadığı. Çoğu villa kiralama hizmeti veren sitenin aslında bir çok şikayeti Internette mevcut. Google arama motorunda villa kiralamak istediğiniz sitenin adını “site adı şikayet” şeklinde bir arama yaparak o firma hakkında internette şikayet olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca egevilla.com tarafından önerilen villa kiralama şirketlerinede güvenebilirsiniz.

 

Soru : Villa Kiralamak ekonomik mi ?

Cevap : Çoğu zaman evet, Eğer ailecek sakin bir tatil yapmak istiyorsanız villa kiralamak ekonomik açıdan sizler için daha iyi olacaktır. Otellere göre daha ekonomik ve rahat olacaktır.

 

Soru : Villa Kiralamak mı – Otel mi ?

Cevap : Eğer sakin ve ailecek uygun bir tatil arıyorsanız villa kiralamak daha avantajlı olacaktır. Oteller gibi katı kurallar olmadığı için daha rahat olabiliyorsunuz. Ancak yemek konusu bir dezavantaj olacaktır, Çünkü otellerdeki geniş açık büfeler kiraladığınız villa’da olmayacak 🙂 Bu yüzden kiraladığınız villa civarında market/restaurant gibi işletmeler olup olmadığını mutlaka sorun.

 

(Güncellenecek 16.03.2020) – Sevara

Yorum Yazın...

Maalesef hiç yorum bulunamadı!
Bu yazı/ilan yorumlara kapaılmıştır!