Bodrum Kiralık Villa

Kiralık Villa Ara
İlan no ile arama yapmak için başında
" # ( diyez ) " işareti kullanın!
Yüzlerce kiralık villa ve kiralık ev ilanı arasından size uygun olanı bulun. ⬇
Filtrele
Sırala
ilan-ver

ilan-ver


Akıllı Sıralama
Son Eklenenler
En Düşük Fiyat
0542 440 7894
Malesef şuan için bu bölgede kiralık villa/apart ilanımız yoktur.

Daha Fazla Getir

Bodrum Kiralık Villa

Bodrum, Muğla iline bağlı bir tatil ilçesidir. Özellikle yerli turist ve ünlülerin uğrak yeri olan bodrum muhteşem doğal güzellikleri ve denizi ile ön plana çıkıyor. Yukarıdaki Bodrum Kiralık Villa ilanları inceleyerek size uygun olan villa için kiralama hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca Bodrum Gezilecek Yerler makalesini okuyarak seyahat öncesi bodrum hakkında bilgiler alabilirsiniz. Villa Kiralama konusunda aklınızdaki tüm sorular için Gelen Sorular sayfasına bakabilirsiniz. Ege Villa ailesi olarak sizlere mutlu ve keyifli bir tatil dileriz.

Bodrum

Gece hayatı bakımından Türkiye’nin ve ünlülerin uğrak yerlerinden biri Bodrum’dur. Eğlence ve alışveriş çeşitliliği sebebiyle bu kadar çok tercih ediliyor. Konaklama için merkezi seçerseniz istediğiniz bölgeye ve koylara dolmuşlar aracılığıyla gidebilirsiniz. Akşamları da Bodrum Çarşısı’nda dolaşabilirsiniz. Gecenin daha ilerleyen saatlerinde ise denize paralel bir şekilde dizilmiş Barlar ile meşhur olan Barlar sokağında çılgınlar gibi eğlenerek enerjinizi boşaltabilirsiniz. Bodrum tatil seçenekleriyle da geniş bir yelpaze sunmakta çok bonkör davranır.

Evleri mimarisiyle, plajları eşsiz güzelliği ve içinizi ısıtan iklimiyle eşsiz bir tatil beldesi olan Bodrum, Muğla iline bağlıdır. Günü birlik ya da sezonluk gelen tatilciler için yapılacak birçok aktivite sunan Bodrum, sadece merkeziyle ibaret değil tabi ki.
Bodrum’u bir tek üzüyor. Dışardan gelen yerli turist, kalabalık yerlerdeki yaşayış şeklini buraya da taşıdığı için, nasıl olsa burada geçiciyiz, bir daha kim bizi görecek mantığıyla davranışlarında ciddi kaymalar oluyor. Bodrum, sakin, huzurlu güzel ve şirin bir Muğla ilçe. Keza beldeleri de öyle. O normalde hem sakin ve yalnızdır. Ama bizler tatil zamanları orayı istila ediyoruz resmen. Orası cennetten bir köşe ve biz insanoğlu olarak bir cenneti daha yok etmeyelim.

Gümbet
Bodrum tatil dediğimizde Gümbet eğlence merkezi olarak akıllarımıza hemen düşer. Geçmişinde sakin kendi halinde bir balıkçı kasabası durumundayken, Bodrum’un turizm üzerinden canlanmasıyla birlikte otel, bar, restoran, gece kulübü gibi birçok yapılaşmayla doğan Gümbet, bu yoğunluğu kaldırabilecek enerjiye sahip olduğunu gösterdi. Zaten bu yüzden bu kadar ünlü bir belde oldu. İlçe merkezine 3 kilometre mesafede olan Gümbet’i tercih edenler genellikle gürültüyü, eğlenceyi, müziği, alkolü fazlasıyla sevenlerin uğrak yeri olarak tercih ediliyor.

Turgut Reis
Ben Bodrum’a giderim ama öyle gürültü patırdı istemem ben denizle, aksiyonla günümü, tatilimi geçireceğim diyorsanız Turgut Reis tam size göre bir yer. Rüzgâr sörfü yapmayı bir tutku, aşk haline getirmiş insanların tercihi Turgutreis, ucu bucağı görünmeyen, 5 kilometre uzunluğundaki plajlara sahipliği ile de bilinir. Genelde 5 yıldızlı lüks otellerin olduğu bölgeye yerli ve yabancı turistler ilgi gösterir. Cumartesi kurulan pazarı ile de günübirlikçilerin de sıkça ziyaret ettiği Turgut Reis Bodrum ilçesinin nadide yerlerinden bir yerdir.

Yalıkavak
Yalı kavak aslında daha sakin ve herkesin biraz uzak kaldığı bölgelerden birisiydi. Kısa sürede bunun kulaktan kulağa yayılmasıyla o dinginliği kalmasa da yine en huzurlu ve nezih yerlerden biridir. Buranın da kumsalı diğer beldeler gibi aşırı uzun ve sıcak günlerde bile güzel bir esintisi olan yer temiz havasıyla da meşhurdur. Zengin, Fakir, orta halli fark etmez Her keseye uygun konaklama seçeneğinin bulunması da Yalıkavak’ı meşhur etmiştir. Ve bu tip yerlerde ki hizmet kalitesi her zaman daha iyi olmuştur.

Bodrum Künye

Yüzölçümü : 650 km²
Rakım : 10 m
Nüfusu (2019) : 175.435
Fiyat Politikası : Pahalı
En Yakın Havalimanı : Bodrum Havalimanı
Sakinlik (10 Üzerinden) : 10/8
Bölge : Ege Bölgesi > Muğla > Bodrum
Önce Çıkan Özelliği : Çarşı, Koylar ve Denizi
Plaka Kodu : 48
Posta Kodu : 48400
Konum : 37.0357853 Boylam / 27.3777544 Enlem