Villa Ekle

Villa Ekle

Merhaba Vila Sahibi,

Yaz aylarında boşta kalan eşyalı villalarınızı kiraya vererek ek gelir elde edebilirsiniz.  Her ay binlerce ziyaretçi tarafından ziyaret edilen ve geniş ekibimiz sayesinde sizin villa’nızı en iyi şartlarda kiralaya vermek için buradayız.

Ege Villa, bir villa kiralama şirketi değildir. Bu yüzden kendi villanızı egevilla.com ilanların arasına ekleyerek potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz. Böylece aracılara komisyon ödemeden direkt kendi villanızı her ay binlerce potansiyel müşteriye sunabilir ve villanızı kiraya verebilirsiniz.

Talebiniz doğrultusunda ekip arkadaşlarımız villanızı yerinde inceleyip profesyonel fotoğraf, drone ile havadan çekim ve villa özelliklerini belirten bir ilan hazırlayıp egevilla.com’da potansiyel müşterilere sunar.

Detaylı bilgi için bize whatsapp’den mesaj yollayabilirsiniz.

Merhaba Firma Sahibi,

Her ay binlerce liralık reklam bütçesi ödemekten sıkılmadınız mı ? Egevilla.com sayesinde uygun fiyatlar ile portföyünüzde bulunan kiralık villa ilanlarını sitemize ekleyebilir ve potansiyel müşterilere daha uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Talebiniz doğrultusunda ekip arkadaşlarımız portföyünüzde bulunan kiralık villa ilanlarının profesyonelce hazırlanmış görsel ve açıklamalar ile egevilla.com’da potansiyel müşterilere sunar.

Egevilla.com sitesini ve konumlarını her ay on binlerce potansiyel müşteri ziyaret eder.